W tym roku tradycyjnej kolędy ze względu na pandemię wirusa nie będzie. Zapraszamy wiernych do udziały we Mszy św. wieczornej, którą będziemy sprawowali od poniedziałku do piątku w miesiącu styczniu o godzinie 18:00. Pierwsze spotkanie 4 stycznia. Podczas Mszy św. sprawowanej w intencji wiernych mieszkających przy wyznaczonych ulicach, ze względu na ograniczenia epidemiologiczne zapraszamy przedstawicieli rodzin, modlić się będziemy o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich. Po Mszy św. pamiątkowy obrazek i figurka z Kibeho, Matki Słowa, dla każdej rodziny. Kto zechce będzie mógł także złożyć ofiarę kolędową. Plan zaproszeń wiernych umieszczony w biuletynie na tablicy ogłoszeń i na facebooku. Msze będą także transmitowane.