Ogłoszenia duszpasterskie na 17 stycznia 2021

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

W dniach od 18 do 25 stycznia obchodzimy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, zwany Tygodniem Ekumenicznym.

W tym roku, przeżywamy go pod hasłem: „Trwajcie w miłości mojej”.

Msze św. sprawujemy od poniedziałku do piątku tylko rano o godzinie 730 i 800, w sobotę  o godzinie 800 i 1700, a w niedziele o 730, 900, 1030 , 1200 i 1530.

Informujemy, że w styczniu,  biuro parafialne jest czynne tylko w godzinach rannych: od 830 do 900, z wyjątkiem soboty – kiedy zapraszamy również od 1745 do 1830.

W tym roku tradycyjnej kolędy, ze względu na pandemię wirusa, nie ma.  Zapraszamy wiernych do udziału we Mszy św. wieczornej, którą sprawujemy od poniedziałku do piątku w miesiącu styczniu o godzinie 1800. Podczas Mszy św. sprawowanej w intencji wiernych mieszkających przy wyznaczonych ulicach, ze względu na ograniczenia epidemiologiczne, zapraszamy przedstawicieli rodzin, modlić się będziemy o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich. Po Mszy św. pamiątkowy obrazek i figurka z Kibeho, Matki Słowa,  dla każdej rodziny. Kto zechce, może  także złożyć ofiarę kolędową. Plan zaproszeń wiernych umieszony w biuletynie, na tablicy ogłoszeń oraz  na facebooku i stronie internetowej. Msze są także transmitowane. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wiernym, którzy w ubiegłym tygodniu o godz. 1800 uczestniczyli we Mszy św. tzw. - kolędowej. Bóg zapłać także za złożone ofiary.

Bardzo dziękujemy firmie Pana Połomskiego za odśnieżanie parkingu przy kościele!

Dziękujemy wiernym zamieszkałym w Żukowie przy ulicy Fredry za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę, na godz. 830 zapraszamy wiernych zamieszkałych w Żukowie, przy ulicy Prusa i Matejki.

Zmarła śp. Magda Pionka l. 38 z Małkowa, ul. Pałacowa. Jej pogrzeb odbędzie się w przyszły poniedziałek, 25 stycznia o godz. 1000Dobry Jezu, a nasz Panie…

Żukowo, dnia 16 stycznia 2021 roku.                   Ks. Czesław Las

Link do biuletynu parafialnego

Link do intencji parafialnych