Ogłoszenia duszpasterskie 23 czerwca 2024

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

Trwają wakacje i urlopy. Wykorzystajmy ten piękny, letni czas dany nam przez Stwórcę nie tylko dla wypoczynku i odnowy sił fizycznych. Niech na trasach naszych wakacyjnych wędrówek nie zabraknie też i świątyń. W każdej z nich na spotkanie  z nami czeka nasz Zbawiciel – Jezus Chrystus. Nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania niech będzie nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Wszystkim życzymy nade wszystko zdrowia i Bożego Błogosławieństwa.

W czasie wakacyjnym, w lipcu i sierpniu Msze św. sprawować będziemy w dni powszednie tylko o godzinie 1700, a w niedziele o godzinie 730, 900, 1030, 1200  i 1900. Nie będzie w niedzielę Mszy św. o godzinie 1530.

Okazja do spowiedzi świętej codziennie pół godziny przed Mszą św.

W poniedziałki podczas wakacji będzie odmawiany różaniec w każdy poniedziałek   po Mszy św. wieczornej.

W niedzielę 30 czerwca dodatkowa Msza św. o godz. 1400 częściowo w języku kaszubskim.

W piątek, 28 czerwca o godz. 1900 zapraszamy na Mszę św.  za wstawiennictwem Matki Bożej z Kibeho i św. Charbela  z namaszczeniem olejem Świętego. Po Mszy św. koronka do siedmiu boleści Maryi.

Rodziców, którzy planują chrzest swoich dzieci w lipcu i sierpniu to zapraszamy na rozmowy przed sakramentem, tylko w pierwszy wtorek lipca lub w 1 wtorek sierpnia o godz. 1900 w Sali na górze.

Paniom katechistkom dziękujemy za dobre rozmowy prowadzone w miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy wiernym zamieszkałym w Pępowie przy ul. Słonecznych Tarasów  za sprzątnięcie naszej świątyni. W sobotę o godz. 830 zapraszamy wiernych z Pępowa mieszkających przy Natura Park. W czwartek Adoracja po Mszy św. wieczornej do 1830

Żukowo, dnia 22 czerwca 2024 roku                                       Ks.  Czesław  Las

CZYTANIA NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ