Ogłoszenia duszpasterskie 2 czerwca 2024

DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie Ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała: Rodzicom i scholi Armia Pana. Dziękujemy służbie Ołtarza, dzieciom sypiącym kwiaty, niosącym piękny różaniec, osobom niosącym chorągwie, feretrony, baldachim paniom i panom strażakom, Orkiestrze, dbającym o porządek i bezpieczeństwo Policjantom. Dziękujemy za pięknie przystrojone domostwa  oraz wszystkim biorącym udział w procesji Bożego Ciała.

Zapraszamy wszystkich na Msze św. o godz. 1700 podczas Oktawy Bożego Ciała, gdzie możemy wyznać naszą wiarę i oddać cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków, kwiatów i ziół. W czwartek Adoracji nie będzie.

Serdecznie dziękujemy wiernym z Pępowa zamieszkałym przy ul. Wiejskiej i Kręckiego za sprzątnięcie naszej świątyni. W sobotę o godz. 830 zapraszamy wiernych z Pępowa  mieszkających przy ulicy Akacjowej i Brzozowej.

Zmarła śp. Bronisława Barzowska l. 90 z Żukowa, ul. 1. Maja.

Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o 1200;

różaniec o 1900 w kaplicy św. Józef.

Zmarła też śp. Irena Majkowska l. 68 z Żukowa,  ul. Witosławy.

Pogrzeb – we wtorek o 1000.

Żukowo, dnia 1 czerwca 2024 roku                                       Ks.  Czesław  Las

CZYTANIA NA IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ