Ogłoszenia duszpasterskie 5 maja 2024

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

W maju w sposób szczególny czcimy Matkę Bożą, uczestnicząc w Nabożeństwach Majowych: Zapraszamy na Nabożeństwa do kościoła każdego dnia  po Mszy św.  o 1700,  z wyjątkiem środy, kiedy spotykamy się o godz. 2030, a niedziele po każdej Mszy św.

Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii:

w sobotę, 11 maja  o g. 1100   i  w niedzielę 12 maja o godz. 1000.

Z tej racji Msze św. w niedzielę, 12 maja odprawimy o godz. 730, 850,  o 1000 - Pierwsza  Komunia święta  oraz o 1200 i 1530.

Miejsca w ławkach podczas Mszy św. w niedzielę o godzinie 1000 zarezerwowane będą dla rodziców i dziadków dzieci komunijnych. Prosimy zatem wiernych nie związanych z I Komunią o uczestniczenie na Mszach świętych w innych godzinach.

Podczas Przyjęcia zabrania się robienia zdjęć przez wiernych w czasie Mszy św.

Dzieci przeżywające Pierwszą rocznicę I Komunii św. zapraszamy na Mszę dziękczynną: w niedzielę, 19 maja o godz. 1030, a w piątek, 17 maja o godz. 1800 – spotkanie organizacyjne i spowiedź święta.

Tegoroczna Piesza Pielgrzymka na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego do Wejherowa rozpocznie się Mszą św. o godz. 700 w piątek, 10 maja w kościele Wniebowzięcia NMP w Żukowie.

Możliwość zapisu przez formularz zgłoszeniowy – na naszym parafialnym facebooku.

Serdecznie dziękujemy rodzinom dzieci komunijnych, grupa sobotnia za  sprzątnięcie naszej świątyni. W sobotę o godz. 830 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych grupa niedzielna. W czwartek, ze względu   na przygotowania do I Komunii - Adoracji nie będzie.

Zmarł śp. Bogdan Bronk l. 70 z Żukowa ul. Gdyńska – z Parafii Wniebowzięcia NMP. Każdego dnia różaniec w Domu Pogrzebowym ózef o godz. 1800. Termin  pogrzebu jeszcze nieznany.

Dobry Jezu, a nasz Panie….

Żukowo, dnia 4 maja 2024 roku                                        Ks.  Czesław  Las

CZYTANIA NA SZÓSTĄ NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ