Ogłoszenia duszpasterskie 21 kwietnia 2024

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

Obchodzimy dzisiaj światowy Dzień Modlitw o Powołania. Trzeba nam ciągle prosić Jezusa Chrystusa, Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych powołań kapłańskich i zakonnych, gotowych podjąć zadania wobec współczesnego świata.

W sobotę bp Piotr Przyborek udzielił sakramentu Bierzmowania 107 osobom - młodzieży z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych.  Dziękujemy młodzieży i ich rodzinom za dar 3800 zł. przeznaczony na witraże do naszego kościoła.

W niedzielę, 28 maja, wspominając Matkę Bożą z Kibeho  i św. Charbela – o godz. 1500 zapraszamy na Nabożeństwo z namaszczeniem olejkiem św. Charbela i wspólnie odmówimy Koronkę do 7 boleści Maryi.

Dla młodzieży oraz tych, którzy chcą poczuć się młodzi duchem – organizujemy wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w LEDNICY. W tym roku pragniemy również pokłonić się św. Wojciechowi w GNIEŹNIE.

Wyjazd w piątek, 31 maja o godz. 900,

powrót w niedzielę, 2 czerwca w godzinach rannych.

Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli, 28 kwietnia.

Bardzo dziękujemy wiernym z Pępowa, ul. Sikorskiego za porządkowanie naszej świątyni. W sobotę na godz. 830 prosimy wiernych z Pępowa  ul. Graniczna.

W czwartek zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 20 kwietnia 2024 roku                                        Ks.  Czesław  Las

CZYTANIA NA CZWARTĄ NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ