Ogłoszenia duszpasterskie 14 kwietnia 2024

 

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 

Dzisiaj w kościołach diecezji gdańskiej  akcja: „POLA  NADZIEI NA POMORZU”, polegająca na zbiórce ofiar pieniężnych dla pacjentów Hospicjów w naszej Archidiecezji.

 

Od niedzieli dzisiejszej rozpoczynamy tydzień biblijny i bardzo serdecznie zapraszamy na  czytanie i rozważanie Słowa Bożego od poniedziałku do piątku o godz. 1645 przed Mszą św. wieczorną.

Dzisiaj po Mszy św. grupa biblijna wręczać będzie teksty biblijne do rozważań.

 

We wtorek, zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa w Pierwszej Komunii św. na spotkanie w kościele o 1800 grupa sobotnia i o 1900, grupa niedzielna.

 

W sobotę o godz. 1700 bp Piotr Przyborek udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas pierwszych ze szkół ponadpodstawowych. Podczas bierzmowania kolekta przeznaczona na seminarium i spotkania młodzieży w diecezji.

Zapraszamy wszystkich wiernych do przeżycia wydarzenia uroczystości Zesłania Ducha Świętego                           

Po krótkiej przerwie technicznej wpłatomat  znajdujący się w kościele jest sprawny. Wszystkim wpłacającym bezpośrednio na konto parafialne przez ofiaromat składamy serdeczne Bóg Zapłać.

 

Dla młodzieży oraz tych, którzy chcą poczuć się młodzi duchem – organizujemy wyjazd na  Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w LEDNICY. W tym roku pragniemy również pokłonić się św. Wojciechowi w GNIEŹNIE.

Wyjazd w piątek, 31 maja o godz. 900, powrót w niedzielę, 2 czerwca w godzinach rannych. Zapisy w zakrystii do 28 kwietnia.

Zainteresowanych wyjazdem zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższy czwartek o godz. 18.30 w sali na górze.

 

Zmarła śp. Józefa Fularczyk  l. 94 z Żukowa, ul. Gdyńska. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1000 Dobry Jezu….

 

Serdecznie dziękujemy wiernym z Pępowa zamieszkałym przy ul. Jaśminowej za sprzątnięcie naszej świątyni. W sobotę o godz. 830 zapraszamy wiernych z Pępowa zamieszkałych przy ul. Sikorskiego. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym sakramencie po Mszy św. wieczornej do godziny 1830.

 

 

 Żukowo, dnia 13 kwietnia 2024 roku                                        Ks.  Czesław  Las

 

 

Link do biuletynu parafialnego 

Link do intencji parafialnych

CZYTANIA NA TRZECIĄ NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ