Ogłoszenia duszpasterskie 7 kwietnia 2024

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

Dzisiejsza Niedziela, to Niedziela Miłosierdzia – Odpust w naszej wspólnocie parafialnej. Mszę świętą o godzinie 1200 odprawi i kazanie wygłosi  Ks. Walter, studiujący w Warszawie, a pochodzi z Rwandy.  

O godz. 900 podczas Mszy św. śpiewał będzie  chór „HARMONIA”.

O godz.  1500 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

 

Dzisiaj, gdy nasza wspólnota parafialna obchodzi swoje imieniny, składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom i budowniczym tej świątyni, domu parafialnego, dziękujemy za składane ofiary, panu Stanisławowi i pani Elżbiecie - za wszelkie kalorie, panu Adamowi - za słodkości, naszej żukowskiej Piekarni – za pyszne pieczywo, panu Sebastianowi za ciągłe niespodzianki oraz wszystkim – za życzliwość i modlitwy. Zaangażowanym w rozwój duchowy naszego kościoła, grupom parafialnym, zespołom muzycznym, scholi, ministrantom i lektorom, wolontariuszom z Kół Caritas.

Niech Pan błogosławi i obdarza łaską zdrowia.

 

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy 80. Tydzień Miłosierdzia.

Dzisiaj przed kościołami zbiórka do puszek na cele miłosierdzia

 

Za tydzień w kościołach w kościołach akcja: „POLA NADZIEI NA POMORZU”, polegająca na zbiórce ofiar pieniężnych dla pacjentów Hospicjów w naszej diecezji.

 

We wtorek, po świątecznej przerwie, zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa w Pierwszej Komunii św.  wg wcześniej ustalonego porządku: czyli o 1800 1900 będzie również pierwsza spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych.                              

 

Serdecznie dziękujemy wiernym z Pępowa ul Chłopska za sprzątnięcie naszej świątyni. W sobotę o godz. 830 zapraszamy wiernych z Pępowa zamieszkałych przy ul. Jaśminowej.

W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym sakramencie  po Mszy św. do godz. 1830.

 

W tygodniu odbył się pogrzeb jedenastomiesięcznego dziecka Kornela Wickiego z Pępowa ul. Gdańska. Za zmarłych z jego rodziny. Dobry Jezu, a nasz Panie…

   

 

 Żukowo, dnia 6 kwietnia 2024 roku                                        Ks.  Czesław  Las

 

 

Link do biuletynu parafialnego 

Link do intencji parafialnych

CZYTANIA NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO