Ogłoszenia duszpasterskie 31 marca 2024

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Zmartwychwstanie to zwycięstwo. Każde zwycięstwo to radość i nadzieja na przyszłość

Składamy całej wspólnocie parafialnej i wszystkim gościom najserdeczniejsze życzenia:

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzymy zdrowia, wielu łaski Bożych i nieustannego Bożego Błogosławieństwa. Niech w tę Świętą Uroczystość Zmartwychwstały Pan udzieli daru nowego Życia i przyniesie pokój całej ziemi.

Niech ten Radosny dzień będzie dla nas czasem spotkania w miłości z bliskimi

i przyjaciółmi oraz napełni nasze serca pragnieniem przebywania z Bogiem w niebie.

Niech w naszych  domach  i sercu rozbrzmiewa radosne Alleluja !

Dzisiaj Msze św. sprawujemy o 600, 900, 1030, 1200  i 1530.

Jutro drugi dzień świąteczny – Wielkanocny Poniedziałek. Msze jutro sprawować będziemy, jak w każdą niedzielę o godzinie  730, 900, 1030, 1200 i 1530.

Kolekta na Uczelnie katolickie

Przed świętem Miłosierdzia  po wieczornej Mszy św. Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

W tygodniu dni Eucharystyczne. W Pierwszy Piątek dodatkowa Msza św. o godz. 1900. Okazja do spowiedzi św. od 1600 i od 1830.

Ks. Proboszcz w pierwszy piątek, a ks. Grzegorz w pierwszą sobotę odwiedzą chorych z sakramentami świętymi.

W pierwszą sobotę o godz. 730 wystawienie Najświętszego sakramentu. Msza św. o 800 , a po Niej wspólny różaniec.

W niedzielę Miłosierdzia ODPUST w naszej wspólnocie parafialnej.

Mszę świętą o godzinie 1200 odprawi i kazanie wygłosi  Ks. Walter, studiujący w Warszawie, a pochodzi z Rwandy.   O 1500 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Bóg zapłać wszystkim o ,,wielkim sercu” za pomoc w przygotowaniu kościoła do Uroczystości Paschalnych. Naszą wdzięczność wyrażamy Rodzicom scholi  „Armia Pana” za przygotowanie Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Bóg zapłać tym, którzy w tych dniach Adorowali Pana Jezusa. Dziękujemy organistom: Państwu Ewie i Mariuszowi oraz Panu Pawłowi wraz z orkiestrą, Strażakom, lektorom, zespołowi „Agape”, scholi „Armia Pana”, scholi gregoriańskiej  oraz wielu wiernym – za życzenia, życzliwość , słowa wdzięczności i zapewnienie  o modlitwie.

Serdecznie dziękujemy rodzinom scholi A. Pana za sprzątnięcie naszej świątyni. W sobotę o godz. 900 zapraszamy wiernych z Pępowa zamieszkałych przy ul. Chłopskiej. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym sakramencie  po Mszy św. wieczornej   do godziny 1830

Żukowo, dnia 30 marca 2024 roku                                        Ks.  Czesław  Las

CZYTANIA NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO