Ogłoszenia duszpasterskie na 19 listopada 2023

TRZYDZIESTA  TRZECIA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

• w dni powszednie w tym tygodniu o godz. 800 i 1700.
  • w niedziele o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1530.

W środę wspominamy, św. Cecylię patronkę muzyki kościelnej. Pani Ewie, panom Mariuszowi i Pawłowi, naszym organistom, scholi Armia Pana, zespołowi Agapé, i DOM; dzieciom, młodzieży i dorosłym, grającym i śpiewającym w naszym kościele życzymy dużo wewnętrznej radości, wypraszając wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo dla nich przez wstawiennictwo św. Cecylii.

Kto z wiernych parafian chciały ofiarować używaną albę komunijną dla dzieci z Afryki – prosimy o przekazanie jej do zakrystii do końca listopada. Bóg zapłać!

Organizujemy wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych TAIZE do LUBLANY – stolicy Słowenii. Wyjazd 27 grudnia br., powrót: 2 stycznia 2024. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do Ks. Grzegorza.

Przypominamy, że w Archidiecezji Gdańskiej istnieje obowiązek posiadania i prowadzenia indeksów katechizacji przez uczniów na poziomie wszystkich klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.

Indeksy, jak i książeczki do nabożeństwa można nabyć w zakrystii.

Dziękujemy kandydatom do bierzmowania za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę, na godz. 830 do tej posługi zapraszamy młodzież przed bierzmowaniem grupa IV od Nr 22 do 28. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

W tygodniu odbył się pogrzeb  śp. Henryki Bronk l. 71 z Pępowa, ul. Gdańska oraz śp. Mirosława Gołąbek l. 63 z Żukowa ul. Gdyńska.

Zmarła śp. Jadwiga Myszk l. 91 z Pępowa, ul. Lipowa. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1000.  Dobry Jezu, a nasz Panie…..

Żukowo, dnia 18 listopada 2023 roku                                   Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na TRZYDZIESTĄ TRZECIĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

WSPÓLNOTY PARAFIALNE