Ogłoszenia duszpasterskie na 17 września 2023

DWUDZIESTA  CZWARTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dziękujemy Sołectwu Pępowo za przygotowanie tegorocznych Dożynek, za ciekawy, bogaty program oraz dar dla uczestników Eucharystii.

Relację i zdjęcia z tego wydarzenia możemy obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Za rok o organizację dożynek prosimy Sołectwo Żukowo.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

• w dni powszednie o godz. 800 i 1700.
  • w niedziele o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1530.

Zachęcamy wszystkie dzieci do uczestnictwa we Mszy świętej  o godz. 1030. Dzieci klas trzecich w tym roku szkolnym przygotowujące się do przyjęcia  Pana Jezusa w I Komunii Świętej mają spotkania we wtorki o godz. 1600 lub 1800, natomiast kandydaci  do Bierzmowania – w piątki o 1900 wg ustalonego planu. Przypominamy, że przyjęcie dzieci do Pierwszej Komunii w 2024 roku odbędzie się w sobotę, 11 maja o godz. 1100  oraz w niedzielę,  12 maja  o godz. 1000.

Spotkanie z rodzicami dzisiaj po Mszy św. o godz. 1030.

Bardzo zachęcamy do zaangażowania się w budowanie kościoła duchowego, jakim jest nasza parafia, poprzez uczestnictwo w spotkaniach różnych Ruchów i Wspólnot. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Harmonogram spotkań podajemy na parafialnej stronie internetowej.

Dzisiaj między Mszami świętymi przed południem – czynny nasz parafialny sklepik, gdzie będzie można zakupić m.in. indeks, do posiadania którego zobowiązany jest każdy uczeń już od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Żukowie ul. Cicha, Górki i Sobótki .

W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania naszej świątyni mieszkańców Małkowa ul. Spokojna

W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej.

Bardzo serdecznie dziękuję wiernym parafianom za wyrazy współczucia, modlitwę i udział w pogrzebie mojej mamy śp. Annie. Bóg zapłać.

Żukowo, dnia 16 września 2023 roku           Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na DWUDZIESTĄ CZWARTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁA