Ogłoszenia duszpasterskie na 6 sierpnia 2023

OSIEMNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

-   w dni powszednie  w   sierpniu – tylko o godz. 1700.

• w niedziele – o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

W  soboty:  5, 12 i 19 o godz. 1800, w naszym kościele parafialnym, odbywa się  VIII Międzynarodowy Koncert Muzyki Organowej.

Zapraszamy bardzo serdecznie na Koncerty w powyższe soboty sierpnia o godzinie 1800. Wstęp wolny!

Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy św. w  zaprasza na wspólny różaniec.

Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie zaprasza na 2-dniową wycieczkę na szlak Piastowski, w dniach: 18-19 sierpnia br. Bliższe informacje i kontakt do osoby, u której można dokonać zapisu -  w biuletynie.

Stowarzyszenie „Nasza Gmina Żukowo”, zaprasza na kolejny wyjazd – tym razem do Muzeum Techniki Wojskowej  „GRYF”.

Wszystkie atrakcje i przejazd autokarem są bezpłatne.

Wyjazd w czwartek, 10 sierpnia o godz. 900 za parkingu przy naszym kościele.

Zapisy w zakrystii tylko dzisiaj.

Osoby niepełnoletnie proszone są o pobranie druku zgody rodziców.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Żukowie przy ul. A. Krajowej Blok 2A za porządkowanie świątyni. W sobotę na godz. 830 prosimy o tę posługę  mieszkańców Żukowa, ul. A. Krajowej Blok 17A.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia  5 sierpnia 2023 roku.                                                                            Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na OSIEMNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - Święto PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

VIII. FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ