Ogłoszenia duszpasterskie na 30 lipca 2023

SIEDEMNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 1400 dodatkowa Msza św. częściowo w języku kaszubskim. Zapraszamy.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

- w dni powszednie  w lipcu i sierpniu – tylko o godz. 1700.

- w niedziele, w  lipcu i sierpniu – o godz.: 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

Na dziedzińcu przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny już po raz ostatni dzisiaj o godzinie 1600 – „Żukowskie Lato Muzyczne”.

Natomiast  w sierpniu, tym razem w soboty: 5, 12 i 19 o godz. 1800 odbędzie się VIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w naszym kościele. Zapraszamy. Już w najbliższą sobotę pierwszy koncert.

W tygodniu dni eucharystyczne. W Pierwszy Piątek zapraszamy na Msze o 1700 i o 1900. Okazja do spowiedzi św. od 1600 i 1830. Miedzy Mszami Adoracja

Ks. Proboszcz w piątek odwiedzi chorych z sakramentami świętymi.

Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy św. zaprasza na wspólny różaniec.

Pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę w pieszej pielgrzymce, pragną zanieść przed Tron Maryi również nasze intencje. Kto z wiernych chciałby powierzyć swoją intencję – prosimy o zapisanie jej na kartce i złożenie w skarbonie umieszczonej na stoliku przy prasie – do najbliższego piątku.

Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie zaprasza na 2-dniową wycieczkę na szlak Piastowski, w dniach: 18-19 sierpnia br. Bliższe Informacje w biuletynie.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Żukowie ul. Sobótki, Górki i Cicha  za sprzątnięcie kościoła. W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania  świątyni mieszkańców Żukowa, ul  A. Krajowej Blok 2A

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Lucyny Hildebrant l. 47 z Żukowa ul. Piłsudskiego   oraz pokropek Anieli dziecka nienarodzonego.

Dobry Jezu, a nasz Panie … .

Żukowo, dnia 29 lipca 2023 roku.                                                                            Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na SIEDEMNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

ŻUKOWSKIE LATO MUZYCZNE