Ogłoszenia duszpasterskie na 16 lipca 2023

PIĘTNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Trwają wakacje i urlopy. Wykorzystajmy ten piękny, letni czas dany nam przez Stwórcę na odpoczynek fizyczny i odnowę duchową. W każdą niedzielę – pamiętajmy o uczestnictwie we Mszy św.; każdego dnia – pamiętajmy  o modlitwie.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

- w dni powszednie  w lipcu i sierpniu – tylko o godz. 1700.

- w niedziele, w  lipcu i sierpniu – o godz.: 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

Dzisiaj, 16 lipca, Kościół obchodzi wspomnienie obowiązkowe Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej.

Karmelici świętowali ten dzień już od XIV w.

W całym Kościele czynimy to od wieku XVIII.

O godz. 400 z parkingu przy kościele wyruszyła piesza pielgrzymka   do Sianowa.

Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy św. zaprasza na wspólny różaniec.

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na „Żukowskie lato Muzyczne” – Koncerty, które odbywać się będą na dziedzińcu kościoła Wniebowzięcia NMP w Żukowie – w każdą niedzielę lipca o g. 1600.

Serdecznie dziękujemy parafianom za sprzątnięcie kościoła.  W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania naszej świątyni mieszkańców Żukowa ul. Majkowskiego i Witosa.

W czwartek zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie

Żukowo, dnia 15 lipca 2023 roku.                                                                            Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na PIĘTNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

ŻUKOWSKIE LATO MUZYCZNE