Ogłoszenia duszpasterskie na 9 lipca 2023

CZTERNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

W czasie wakacji nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego – niedzieli. W każdą wakacyjną niedzielę starajmy się uczestniczyć we Mszy świętej, bez względu na okoliczności, w jakich się znajdziemy. W ten sposób dajemy świadectwo, że nasza wiara jest żywa.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

• w dni powszednie w lipcu i sierpniu – tylko o godz. 1700.
  • w niedziele, w lipcu i sierpniu – o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

W  lipcu i sierpniu zapraszamy na wspólny różaniec w każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom o wielkim sercu za okazane dobro podczas  XVI. Pikniku dla osób z niepełnosprawnością, który odbył się w tym roku przy naszym  kościele.

Bóg zapłać  Biskupowi, Wiesławowi i kapłanom za sprawowaną Eucharystię

- Starostwu Powiatowemu w Kartuzach za sfinansowanie dużej części przedsięwzięcia

- Sołectwu Żukowo - za wsparcie finansowe

- Sołectwu Pępowo i Małkowo oraz cukierni „Markiza” i wszystkim wiernym za pyszne słodkości, owoce i warzywa

- lody z „Algidy”

- wolontariuszom i gorliwym nauczycielom za okazane serce

Dziękujemy za wspaniały Koncert zespołu Bayer Full  i nagłośnienie z Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

Bóg zapłać wszystkim za ofiarowany dar serca!

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na „Żukowskie lato Muzyczne” – Koncerty, które odbywają się na dziedzińcu kościoła Wniebowzięcia NMP w Żukowie – w każdą niedzielę lipca o godz. 1600.

Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu „Nasza Gmina” i Klubowi Radnych za zaproszenie i darmowy wyjazd naszych parafian na koncert, pt. ,,Gala Operowa”. Wszystkim, którzy się zapisali – przypominamy, że wyjazd jest dzisiaj o godz. 1800  z parkingu przy naszym kościele.

W niedzielę, 16 lipca o godz. 400 z parkingu przy kościele wyruszy piesza pielgrzymka do Sianowa. Zainteresowanych prosimy  o zgłoszenie telefoniczne u organizatora pod nr tel.: 798 867 166.

Bliższe informacje na plakacie.

W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Bolesława Ostachowskiego l. 95. Z Żukowa,  ul. Witosławy. Dobry Jezu, a nasz Panie..

Żukowo, dnia 8 lipca 2023 roku.                                                                            Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na CZTERNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

ŻUKOWSKIE LATO MUZYCZNE