Ogłoszenia duszpasterskie na 2 lipca 2023

TRZYNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Trwają wakacje i urlopy. Wykorzystajmy ten piękny, letni czas dany nam przez Stwórcę  dla wypoczynku i odnowy sił fizycznych i duchowych.

Wszystkim życzymy nade wszystko zdrowia i Bożego Błogosławieństwa!

Bardzo dziękujemy wszystkim ludziom o wielkim sercu za okazane dobro podczas  XVI. Pikniku dla Niepełnosprawnych, który odbył się w miniony poniedziałek przy naszym  kościele.

Bóg zapłać  Ks. Biskupowi, Wiesławowi i kapłanom za sprawowaną Eucharystię

- Starostwu Powiatowemu w Kartuzach za sfinansowanie dużej części przedsięwzięcia

- Sołectwu Żukowo - za wsparcie finansowe

- Sołectwu Pępowo i Małkowo oraz cukierni „Markiza” i wszystkim wiernym za pyszne słodkości, owoce i warzywa

- lody z „Algidy”

- wolontariuszom i gorliwym nauczycielom za okazane serce

Dziękujemy za wspaniały Koncert zespołu Bayer Full  i nagłośnienie z Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

Bóg zapłać wszystkim za ofiarowany dar serca!

W czasie wakacyjnym, w miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. sprawować będziemy  w dni powszednie tylko o godzinie 1700, a w niedziele o godzinie 730, 900, 1030, 1200  i 1900.  Nie będzie w niedzielę Mszy św. o godzinie 1530.

W każdy poniedziałek w lipcu i sierpniu po Mszy św. wieczornej różaniec w kościele. Zapraszamy!

Chętnych na pielgrzymkę pieszą do Sianowa, zapraszamy 16 lipca o godz. 4 rano wyjście z parkingu przy naszym kościele.

Stowarzyszenie „Nasza Gmina” i Klub Radnych zapraszają chętnych na koncert, pt. ,,Gala Operowa” , który odbędzie się w niedzielę, 9 lipca o godz. 2000. Darmowy wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 1800. Jest kilka wolnych miejsc.

Zapisy do wtorku w zakrystii.

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na „Żukowskie lato Muzyczne” – Koncerty, które odbywać się będą na dziedzińcu kościoła Wniebowzięcia NMP w Żukowie – w każdą niedzielę lipca o godz. 1600. Bliższe informacje na naszej stronie internetowej i  facebooku.

W tygodniu Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. W I. Piątek Msze św. odprawimy  o godz. 1700 i 1900.  Okazja do spowiedzi św. od godz. 1600 i 1830. Między Mszami Wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w pierwszy piątek miesiąca,

Serdecznie dziękujemy  za sprzątnięcie kościoła. W sobotę na godz. 900 prosimy o posługę porządkowania naszej świątyni mieszkańców Żukowa, ul. Gdyńska od Nr 100 oraz Gwiezdna i Sosnowa.

W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 1 lipca 2023 roku.                                                                            Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na TRZYNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

ŻUKOWSKIE LATO MUZYCZNE