Ogłoszenia duszpasterskie na 25 czerwca 2023

DWUNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Trwają wakacje i urlopy. Wykorzystajmy ten piękny, letni czas dany nam przez Stwórcę nie tylko dla wypoczynku i odnowy sił fizycznych. Niech na trasach naszych wakacyjnych wędrówek nie zabraknie też i świątyń. W każdej z nich na spotkanie  z nami czeka nasz Zbawiciel – Jezus Chrystus. Nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania niech będzie nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Wszystkim życzymy nade wszystko zdrowia i Bożego Błogosławieństwa.

Serdecznie  zapraszamy do udziału  w Pikniku dla Niepełnosprawnych, jutro w poniedziałek 26 czerwca br. przy naszym kościele.  W ramach „Pikniku” – o godz. 1700 Eucharystia pod przewodnictwem ks. Bpa Wiesława z sakramentem Namaszczenia chorych, a po - Koncert Zespołu „BAYER FUUL”.

Wszystkich, którzy pragną ofiarować dla uczestników Pikniku jakieś owoce czy słodkości – będziemy bardzo wdzięczni i prosimy, aby przynieść swój dar w dniu Pikniku do „sali na górze”.

W najbliższą środę, 28 czerwca wyjątkowo  o godz. 1700 zapraszamy na Mszę za wstawiennictwem Matki Bożej z Kibeho i św. Charbela z namaszczeniem olejem Świętego. Po Mszy św. koronka do siedmiu boleści Maryi.

W środę o godz. 1900 w kościele nastąpi przyjęcie kilku mężczyzn do wspólnoty Rycerzy Kolumba. Tych którzy się zapisali i tych, którzy się może zdecydują zapraszamy!

W czasie wakacyjnym, w miesiącu lipcu i sierpniu, Msze św. sprawować będziemy w dni powszednie tylko o godzinie 1700, a w niedziele o godzinie 730, 900, 1030, 1200 i 1900. Nie będzie w  lipcu i sierpniu w niedzielę Mszy św. o godzinie 1530.

Okazja do spowiedzi świętej codziennie pół godziny przed Mszą św.

W poniedziałki podczas wakacji będzie odmawiany różaniec w każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Serdecznie dziękujemy wiernym zamieszkałym przy ul. Cyprysowej, Kasztanowej, Klonowej i Lipowej  za sprzątnięcie naszej świątyni.  W sobotę o godz. 900 zapraszamy wiernych z Żukowa  mieszkających przy ulicy Jaśminowej, Wrzosowej i Chabrowej.

W czwartek Adoracja po Mszy św. wieczornej do 1830

Żukowo, dnia 24 czerwca 2023 roku.                                                                            Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na DWUNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

PIKNIK dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH - ankieta zgłoszeniowa dla opiekuna