Ogłoszenia duszpasterskie na 9 kwietnia 2023 (2)

UTOCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Zmartwychwstanie to zwycięstwo. Każde zwycięstwo to radość i nadzieja na przyszłość

Składamy całej wspólnocie parafialnej i wszystkim gościom najserdeczniejsze życzenia:

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzymy zdrowia, wielu łaski Bożych i nieustannego Bożego Błogosławieństwa. Niech Chrystus każdego dnia daje się Nam rozpoznawać w Pismach i Łamaniu Chleba.

Niech napełni pokojem i wiarą.

Niech będzie powodem do Radości, da siłę i pozwali patrzeć w przyszłość z nadzieją.

Na czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy błogosławionej radości, miłości i pokoju na co dzień. Niech w naszych  domach  i sercu rozbrzmiewa radosne Alleluja !

Dzisiaj Msze św. sprawujemy o 600, 900, 1030, 1200  i 1530.

Jutro drugi dzień świąteczny – Wielkanocny Poniedziałek. Msze jutro sprawować będziemy, jak w każdą niedzielę o godzinie  730, 900, 1030, 1200 i 1530.

Kolekta na Uczelnie katolickie.

Przed świętem Miłosierdzia codziennie po wieczornej Mszy św. Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

W niedzielę Miłosierdzia ODPUST w naszej wspólnocie parafialnej.

Mszę świętą o godzinie 1200 odprawi i kazanie wygłosi  Ks. Jerzy Więcek, Oficjał Sądu Biskupiego w Gdańsku

O 1500 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Bóg zapłać wszystkim o ,,wielkim sercu” za pomoc w przygotowaniu kościoła do Uroczystości Paschalnych. Naszą wdzięczność wyrażamy Rodzicom  scholi „Armia Pana” za przygotowanie Grobu Pańskiego i Ciemnicy.

Bóg zapłać tym, którzy w tych dniach Adorowali Pana Jezusa.

Dziękujemy organistom: Państwu Ewie i Mariuszowi oraz Panu Pawłowi wraz z orkiestrą, Strażakom, lektorom, zespołowi „Agape”, scholi „Armia Pana”  oraz wielu wiernym – za życzenia, życzliwość , słowa wdzięczności i zapewnienie o modlitwie.

Serdecznie dziękujemy scholi, Caritasowi i ministrantom za sprzątnięcie naszej świątyni. W sobotę o godz. 830 zapraszamy wiernych z Żukowa zamieszkałych przy ul. A. Krajowej, Blok 2A.

W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym sakramencie  po Mszy św. wieczornej do godziny 1830

Zmarł śp. Leszek Rychert l.58 z Żukowa, ul. Prusa.

Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1200. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Żukowo, dnia 8 kwietnia 2023 roku.                                                                            Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

ARTYKUŁ o naszej Parafii w GOŚCIU NIEDZIELNYM