Ogłoszenia duszpasterskie na 5 lutego 2023

PIĄTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj, podczas Mszy św. o 1030 poświęcimy świece dzieciom Komunijnym. Spotkania w kościele przed I Komunią św. będą kontynuowane od wtorku, 14 lutego.

Prosimy rodziców o dostarczenie metryk chrztu św. swojego dziecka, którzy jeszcze tego nie uczynili.

Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się w dwóch grupach według zapisu:

13 maja o godz. 1100 i 14 maja o godz. 1000,

natomiast Uroczystość Bierzmowania: 26 maja o godz. 1700.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek, 17 lutego o godz. 1900 w kościele.

W sobotę, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

Dnia 11 lutego 1858 roku, w cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o Niepokalanym Poczęciu, Matka Najświętsza objawiła się ubogiej dziewczynce Bernadecie. Do Lourdes pielgrzymują zwłaszcza ludzie chorzy z całego świata. Z tego też tytułu tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Chorego.

Zapraszamy na Mszę świętą w sobotę z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 1700,

gdzie modlić się będziemy za osoby chore i starsze.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Genezaret” zaprasza na rekolekcje REO, które rozpoczną się w naszej parafii 6 lutego o 1900.

Dziękujemy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę, na godz. 830 zapraszamy  także kandydatów do bierzmowania grupa XIX ( 109-114)

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od  1730 do 1830.

Żukowo, dnia 4 lutego 2023 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na PIĄTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

ORĘDZIE PAPIEŻA FRANCISZKA NA XXXI Światowy Dzień Chorego: 11 litego 2023