Ogłoszenia duszpasterskie na 22 stycznia 2023

TRZECIA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego.

Zachęcamy do codziennego czytania Pisma świętego.

Trwamy w Tygodniu Ekumenicznym, kiedy w sposób szczególny modlimy się o jedność Chrześcijan.

W tym roku, przeżywamy go pod hasłem: „Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości”.

Msze św. sprawujemy od poniedziałku do piątku tylko rano o godzinie 730 i 800, w sobotę  o godzinie 800 i 1700, a w niedziele o 730, 900, 1030 , 1200 i 1530.

Biuro parafialne w tygodniu czynne codziennie od 830 do 930, a w sobotę także po wieczornej Mszy świętej.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wiernym, którzy uczestniczyli o godz. 1900 w miesiącu styczniu we Mszy św. tzw. kolędowej.

Dziękujemy za życzenia  i dobre słowa. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dziękujemy także za przyjęcie kapłanów w domu mieszkalnym; odwiedziliśmy ponad 20 procent wiernych. Dziękujemy za serdeczności poczęstunki i cierpliwe oczekiwanie. Bóg zapłać za złożone ofiary

W sobotę, 28 stycznia, wspominając Matkę Bożą z Kibeho i  św. Charbela – zapraszamy na Mszę św. o godz. 1900 , podczas której będziemy modlić się w intencjach złożonych do skarbony. Pragniemy w sposób szczególny polecać wszystkich chorych.

Za tydzień o godz. 1400 dodatkowa Msza św. częściowo w języku kaszubskim

Za dwa tygodnie, w niedzielę, 5 lutego, podczas Mszy św. o 1030 poświęcimy świece dzieciom Komunijnym.

Dziękujemy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę, na godz. 830 zapraszamy  także kandydatów do bierzmowania grupa XVII ( 97-102)

Żukowo, dnia 22 stycznia 2023 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na TRZECIĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

KOLĘDY_2023