Ogłoszenia duszpasterskie na 21 sierpnia 2022

DWUDZIESTA  PIERWSZA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

W  niedziele sierpnia w naszym kościele parafialnym odbywa się   Międzynarodowy Koncert Muzyki Organowej.

Serdecznie zapraszamy do kościoła o godzinie  1730

Dzisiaj, dziękujemy ks. Sylwestrowi za pięcioletni pobyt w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej placówce w Gdyni –Wiczlino, a za tydzień powitamy nowego wikariusza ks. Grzegorza Szatkowskiego.

W czwartek, 25 sierpnia, przypada 117 rocznica Urodzin św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Zechciejmy tego dnia w sposób szczególny wyrazić naszą wdzięczność za tę wielką Orędowniczkę Bożego Miłosierdzia, poprzez udział we Mszy św.

W każdy wtorek po Mszy św.  odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W piątek, 26 sierpnia, będziemy przeżywać Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej.

Zapraszamy do udziału we Mszy św. o 1700.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy w dni powszednie  w miesiącu  sierpniu – tylko o godz. 1700.

W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia,  wspominając św. CHARBELA zapraszamy na Mszę św. o godz. 1900, podczas której będziemy mogli przyjąć namaszczenie olejem św. Charbela, a po Mszy św. odmówimy Koronkę do  7 boleści Maryi.

Przed Mszą św. będzie można nabyć koronkę z ziemią z Kibeho.

Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy św. zaprasza na wspólny różaniec, a w sobotę, 27 sierpnia na pielgrzymkę do Matemblewa.   Więcej informacji na plakatach.

Schola „ARMIA PANA” w tym roku przeżywać będzie 30-te swoje URODZINY! Zapraszamy serdecznie wszystkich do wspólnego świętowania  w sobotę, 3 września br. O godz. 1200 sprawować będziemy Mszę św. w intencji scholi oraz wszystkich, którzy kiedykolwiek należeli do tej wielkiej „Rodziny”. – zapraszamy absolwentów „Armii Pana” wraz ze swoimi Rodzinami J Po Mszy św. różne atrakcje.

W tym roku w naszej świątyni - Dożynki w niedzielę, 11 września o godz. 1530.

O przygotowanie tegorocznych dożynek prosimy sołectwo Małkowo.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Żukowie ul. Heweliusza, Sobieskiego i Księżycowej za sprzątnięcie kościoła. W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania świątyni mieszkańców Żukowa, ul. Kopernika.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 20 sierpnia 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na XXI Niedzielę Zwykła

VII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Żukowie