Ogłoszenia duszpasterskie na 7 sierpnia 2022

DZIEWIĘTNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

-   w dni powszednie  w miesiącu  sierpniu – tylko o godz. 1700.

• w niedziele – o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

W każdą niedziele sierpnia, w naszym kościele parafialnym, odbywać się będzie VII  Międzynarodowy Koncert Muzyki Organowej.

Zapraszamy bardzo serdecznie na Koncerty w każdą niedzielę sierpnia o godzinie 1730. Wstęp wolny!

Podczas koncertów będziemy mieli wyjątkową możliwość obserwować  grę organistów (jednoczesna gra rąk i nóg) poprzez transmisję obrazu w prezbiterium.   Zapraszamy!

W sobotę, 13 sierpnia, w dniu objawień Matki Bożej Fatimskiej, zapraszamy na Nabożeństwo bezpośrednio po Mszy św. wieczornej o godzinie 1700,  różaniec święty i procesja z figurą.

Burmistrz Gminy Żukowo i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żukowie zaprasza na PIKNIK RODZINNY w poniedziałek,  15 sierpnia br. , który odbędzie się na boisku przy kościele WNMP w Żukowie.

W programie mnóstwo atrakcji.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Koło Gospodyń Wiejskich w Żukowie ogłasza nabór nowych członkiń do współpracy. Więcej informacji w biuletynie.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Żukowie, ul. Sienkiewicza za sprzątnięcie kościoła. W sobotę do tej posługi o godz. 830  zapraszamy mieszkańców Żukowa ul. Fredry i Reja. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 6 sierpnia 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na IX Niedzielę Zwykła

VII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Żukowie