Ogłoszenia duszpasterskie na 31 lipca 2022

OSIEMNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

-   w dni powszednie  w miesiącu  sierpniu – tylko o godz. 1700

-    w niedziele – o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

-    dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 1400 częściowo w języku kaszubskim

W każdą niedziele sierpnia, w naszym kościele parafialnym, odbywać się będzie VII  Koncert Muzyki Organowej.

Zapraszamy bardzo serdecznie na Koncerty w każdą niedzielę sierpnia o godzinie 1730. Wstęp wolny!

Podczas koncertów będziemy mieli wyjątkową możliwość obserwować  grę organistów (jednoczesna gra rąk i nóg) poprzez transmisję obrazu w prezbiterium. Zapraszamy!

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. odprawimy o 1700 i 1900.

Od godz. 1600 i od 1830 okazja do spowiedzi św.

Chorych ks. Proboszcz odwiedzi w I piątek, a ks. Sylwester 19 sierpnia.

Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy św. w  zaprasza na wspólny różaniec.

Pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę w pieszej pielgrzymce, pragną zanieść przed Tron Maryi również nasze intencje.

Kto z wiernych pragnie powierzyć swoją intencję – prosimy o zapisanie jej na kartce i złożenie w skarbonie umieszczonej na stoliku przy prasie.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Żukowie przy ul. Kochanowskiego za porządkowanie świątyni.

W sobotę na godz. 830 prosimy o tę posługę  mieszkańców Żukowa, ul. Sienkiewicza.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 30 lipca 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na XVIII Niedzielę Zwykła

VII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Żukowie