Ogłoszenia duszpasterskie na 3 lipca 2022

CZTERNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

W czasie wakacji nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego – niedzieli. W każdą wakacyjną niedzielę starajmy się uczestniczyć we Mszy świętej, bez względu na okoliczności, w jakich się znajdziemy. W ten sposób dajemy świadectwo, że nasza wiara jest żywa.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

• w dni powszednie w lipcu i sierpniu – tylko o godz. 1700.
  • w niedziele, w lipcu i sierpniu – o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

W miesiącach: lipcu i sierpniu zapraszamy na wspólny różaniec w każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na „Żukowskie lato Muzyczne” – Koncerty, które odbywać się będą na dziedzińcu kościoła Wniebowzięcia NMP w Żukowie – w każdą niedzielę lipca o godz. 1600. Szczegóły na naszej stronie internetowej: mb.diecezja.gda.pl. Dzisiaj wystąpi Hanna Banaszak.

W niedzielę, 17 lipca o godz. 400 z Parafii Wniebowzięcia NMP w Żukowie wyruszy piesza pielgrzymka do Sianowa. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie telefoniczne u organizatora pod nr tel.: 798 867 166.

Bliższe informacje na stoliku z prasą.

Ks. Marek z Hospicjum w Kartuzach zaprasza pielęgniarki i lekarzy do współpracy w opiece nad chorymi. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.

Bardzo dziękujemy wszystkim ludziom o wielkim sercu za okazane dobro podczas Jubileuszowego XV. Pikniku dla Niepełnosprawnych, który odbył się w miniony poniedziałek przy naszym  kościele.

Bóg zapłać  Ks. Biskupowi, Wiesławowi i kapłanom za sprawowaną Eucharystię

- Starostwu Powiatowemu w Kartuzach za sfinansowanie dużej części

przedsięwzięcia

- Sołectwu Żukowo - za wsparcie finansowe

- wszystkim wiernym za owoce i słodkości

- wolontariuszom i gorliwym nauczycielom za okazane serce

Dziękujemy za wspaniały Koncert naszych lokalnych Gwiazd

i nagłośnienie z Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

Bóg zapłać wszystkim za ofiarowany dar serca!

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Żukowie przy ul. Gdyńskiej za sprzątnięcie kościoła. W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania naszej świątyni mieszkańców Żukowa ul. Ks. Wryczy i Legionów.

W czwartek zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 2 lipca 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na XIII Niedzielę Zwykła

XV. PIKNIK DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - PODZIEKOWANIA