Ogłoszenia duszpasterskie na 29 maja 2022

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe do kościoła każdego dnia po Mszy św. o 1700,  a od czerwca odmawiać będziemy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dzisiaj dodatkowa  Msza św. częściowo w języku kaszubskim o godz. 1400.

Podczas Mszy św. śpiewał będzie i po Mszy św. zaprezentuje Koncert zespół „Kaszubki” z Chwaszczyna. Zapraszamy!

Dzisiaj po Mszy św. o 1030 odbędzie się kilkuminutowe spotkanie dla dzieci i młodzieży, którzy pragną odmawiać jedną dziesiątkę różańca przez okres jednego roku.  Serdecznie zapraszamy!

Około 2200 powitamy pielgrzymów z Wejherowa zmierzających do parafii WNMP w Żukowie.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie serdecznie zaprasza dzisiaj od godz. 1300 na Festyn Integracyjny w Parku nad Jeziorkiem w Żukowie. W programie wiele atrakcji, m.in. Koncert zespołu „Małe TGD”. Wstęp wolny! Szczegóły na plakacie i na naszej stronie internetowej.

W sobotę, 4 czerwca, w godzinach: 1000 – 1200 zapraszamy wszystkie dzieci na Festyn Parafialny.

W programie konkursy, zabawy, tańce i różne pyszności

Po dwuletniej przerwie z powodu pandemii, zapraszamy do udziału w Pikniku dla Niepełnosprawnych, który w tym roku będzie trwał tylko jeden dzień: w poniedziałek, 27 czerwca br. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne, jak również młodzież i osoby dorosłe, które pragną pełnić funkcję opiekuna. Zainteresowanych prosimy o zapisanie się w zakrystii lub biurze parafialnym, gdzie otrzymamy kartę informacyjną ze szczegółowym programem. W najbliższy piątek, 3 czerwca o godz. 1930 w „sali na górze” odbędzie się spotkanie organizacyjne dla opiekunów. Zapraszamy!

W tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy na Msze św. o 800, 1700 i 1900.

Miedzy Mszami wieczornymi Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Okazja do spowiedzi świętej od godziny 1600 i 1830.

Ks. proboszcz odwiedzi chorych z sakramentami św. w I piątek, a ks. Sylwester w sobotę, 11 czerwca.

Dziękujemy wiernym z Żukowa, ul. Witosławy strona lewa za porządkowanie naszej świątyni. W sobotę na godz. 900 zapraszamy  mieszkańców Żukowa, ul. Jabłoniowa domy wolno stojące, a w czwartek zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. do godz. 1830.

Zmarł sp. Gerard Olszewski l. 81 z Żukowa, ul. Ks. Wryczy. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1000,

różaniec po wieczornej Mszy św. w kościele.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Żukowo, dnia 28 maja 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na Uroczystość Wniebowstąpienia