Ogłoszenia duszpasterskie na 15 maja 2022

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

W maju w sposób szczególny czcimy Matkę Bożą, uczestnicząc w Nabożeństwach Majowych:

Prośmy Matkę Bożą o ustanie wojny w Ukrainie. Zapraszamy na Nabożeństwa do kościoła każdego dnia  po Mszy św.  o 1700

z wyjątkiem środy, kiedy spotykamy się o godz. 2030.

Dzisiaj, w niedzielę, 15 maja zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne, już ostatnie spotkanie synodalne,

które rozpoczniemy odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 1620 w kościele.

Dziękujemy wszystkim zaangażowany podczas Uroczystości Pierwszej Komunii św. i Sakramentu Bierzmowania.

W przyszłym roku  I Komunia w sobotę, 13 i w niedzielę, 14 maja.

Dzieci przeżywające Pierwszą rocznicę I Komunii św. zapraszamy na Mszę dziękczynną 22 maja o godz. 1030.

Spowiedź św. i spotkanie dla dzieci rocznicowych: w czwartek o godz. 1800 do 1845.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Po dwuletniej przerwie z powodu pandemii, zapraszamy do udziału w Pikniku dla Niepełnosprawnych, który w tym roku będzie trwał tylko jeden dzień: 27 czerwca br. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne, jak również młodzież i osoby dorosłe, które pragną pełnić funkcję opiekuna. Zainteresowanych prosimy o zapisanie się w zakrystii lub biurze parafialnym, gdzie otrzymamy kartę informacyjną  ze szczegółowym programem. Zapraszamy!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zatroskanym o dobro wspólnoty parafialnej za wpłaty na konto parafialne i ofiary na tacę.

Bóg zapłać!

Dziękujemy wiernym z Żukowa, ul. Zawadzkiego  za porządkowanie naszej świątyni. W sobotę na godz. 830 zapraszamy mieszkańców Żukowa, ul. Witosławy strona prawa.

Zmarła śp. Barbara Czapiewska l. 64 z Gdyni. Jej pogrzeb odbędzie się w naszym kościele w środę o godz. 1200.

Dobry Jezu, a nasz Panie…

Żukowo, dnia 14 maja 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na Piątą Niedzielę Wielkanocną

XV PIKNIK DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - zaproszenie, program