Ogłoszenia duszpasterskie na 03 kwietnia 2022

PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiaj akcja ,,Pola Nadziei na Pomorzu” można złożyć ofiarę na rzecz pomorskich hospicjów do puszki przed kościołem.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w  każdą niedziele W. Postu o godz. 1500

O godz. 1625 dzisiaj Koronka do Miłosierdzia Bożego i kolejne spotkanie synodalne  w sali na górze. Zapraszamy!

Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek dzieci i dorosłych o godz. 1700 oraz  młodzież i dorosłych o godz. 1900

i w tym tygodniu przejdziemy z kościoła Miłosierdzia Bożego do kościoła Wniebowzięcia NMP w Żukowie. W plenerze rozważać będziemy kolejne stacje.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Przed kościołem można będzie nabyć palmy, przygotowane przez młodzież z Caritasu i scholę.

Podczas Mszy św. o godz. 1030 poświęcenie także książeczek i innych przedmiotów dzieciom przed I Komunią św.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pana Jezusa w Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia po Mszy św. o 1030 w kościele.

Komunia w przyszłym roku odbędzie się 13 i 14 maja

Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy od Niedzieli Palmowej, 10 kwietnia do Wielkiego Wtorku, 12 kwietnia włącznie.

Więcej informacji w biuletynie.

Spowiedź św. w najbliższą sobotę przed Niedzielą Palmową: rano od 900 do 1000  i po południu od 1600 do 1700 i od 1800 do 1930

Można przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego zakupić świece wielkanocną w formie jajeczka w cenie 18 zł.

Ofiary przeznaczone na hospicjum stacjonarne w Kartuzach.

Modlimy się o pokój w Ukrainie. W tej intencji każdego dnia, z wyjątkiem piątku, po Mszy św. o 1700 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy!

Kto z wiernych przyjął gości z Ukrainy do swojego mieszkania to po każdej Mszy św. wieczornej zapraszamy do sali na górze po odbiór żywności i różnych rzeczy do ubioru.

W najbliższym czasie prosimy o nie przynoszenie ubiorów dla Gości z Ukrainy.

Dziękujemy wiernym zamieszkałym w Żukowie przy Jabłoniowej Blok 9 za posługę sprzątania kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 1300 zapraszamy wiernych  z Żukowa, ul. Jabłoniowa Blok 9 A. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu  od 1730 do 1830.

Zmarł śp. Brunon Rychert l.91 z Żukowa, ul. Ceynowy . Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1000.

Zmarł także śp. Mariusz Palicki l. 52 z Pępowa ul. Gdańska. Termin pogrzebu jest jeszcze nie ustalony. Dobry Jezu…

Żukowo, dnia 2 kwietnia 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na Piątą Niedzielę Wielkiego Postu

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2022