Ogłoszenia duszpasterskie na 27 marca 2022

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28 dnia każdego miesiąca, zapraszamy do kościoła na Mszę św. o godzinie 1900 za wstawiennictwem

św. Charbela i Matki Bożej z Kibeho. Modlimy się za wszystkich chorych, zwłaszcza na nowotwór, udzielając namaszczenia olejem św. Charbela oraz odmawiając koronkę do siedmiu boleści, prosimy Matkę Słowa, abyśmy rozważali  i umiłowali Słowo Boże w naszym codziennym życiu. Intencje i prośby można zapisać na kartce i wrzucać do skrzyni stojącej przed obrazem Jezusa Miłosiernego.

We wszystkich złożonych intencjach będzie sprawowana Msza św. zbiorowa.

Już w najbliższy poniedziałek, 28 marca o godz. 1900. Zapraszamy!

Dzisiaj o godzinie 1500, godzinie Miłosierdzia trzecia część Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Pragniemy dzisiaj ofiarować Gorzkie w intencji pokoju w Ukrainie i o nawrócenie grzeszników.

Można przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego zakupić świece wielkanocną w formie jajeczka w cenie 18 zł

lub walca w cenie 12 zł. Ofiary przeznaczone na hospicjum stacjonarne w Kartuzach.

Modlimy się o pokój w Ukrainie. W tej intencji każdego dnia, z wyjątkiem piątku, po Mszy św. o 1700 odmówimy Różaniec św. Zapraszamy!

Kto z wiernych przyjął gości z Ukrainy do swojego mieszkania to po każdej Mszy św. wieczornej zapraszamy do sali na górze po odbiór żywności i różnych rzeczy do ubioru.

Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek dzieci i dorosłych o godz. 1700 oraz  młodzież i dorosłych o godz. 1900.

W tygodniu  Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź święta: od godz. 1600  i od 1840

Msze św. odprawimy w piątek o godz. 800 i 1745

Ks. Proboszcz w I  piątek, a ks. Sylwester w I sobotę odwiedzi chorych z sakramentami świętymi.

Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy od Niedzieli Palmowej, 10 kwietnia  do Wielkiego Wtorku, 12 kwietnia włącznie.

Więcej informacji w biuletynie.

Spowiedź św. w sobotę przed  niedzielą Palmową.

Za tydzień ,,Pola Nadziei na Pomorzu” można będzie złożyć ofiarę na rzecz pomorskich hospicjów do puszki przed kościołem.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pana Jezusa w Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia po Mszy św. o 1030 w kościele. Komunia w przyszłym roku  odbędzie się 13 i 14 maja

Dziękujemy wiernym zamieszkałym w Żukowie przy Jabłoniowej Blok 7D za posługę sprzątania kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszamy wiernych  z Żukowa, ul. Jabłoniowa Blok 9

W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu  od 1730 do 1830.

Żukowo, dnia 26 marca 2022 roku.                                                Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu

PYTANIA SYNODALNE