Ogłoszenia duszpasterskie na 20 lutego 2022

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

W całym Kościele Powszechnym trwa SYNOD o SYNODALNOŚCI, czyli nasza „wspólna droga” do zbawienia w Kościele, który chcemy, aby był pełen dobra, miłości i świeżości. Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro naszej Parafii i całego Kościoła – na półgodzinne spotkanie synodalne, dzisiaj, w niedzielę, 20 lutego, które rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500 w kościele. Następne spotkanie: 6 marca o godz. 1630.

Zapraszamy wszystkie dzieci w każdą niedzielę na Msze św. o godz. 1030.

Wszystkim przebywającym na feriach i urlopach szczęśliwego i zdrowego wypoczynku życzymy.

Wszystkich wiernych zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 1830, na zakończenie  udzielamy indywidualnego błogosławieństwa Najświętszy Sakramentem.

28 dnia każdego miesiąca, zapraszać będziemy do kościoła na Mszę św. o godzinie 1900 za wstawiennictwem św. Charbela i Matki Bożej z Kibeho. Modlić się będziemy za wszystkich chorych, zwłaszcza na nowotwór, udzielając namaszczenia olejem św. Charbela oraz modlić się będziemy odmawiając koronkę do siedmiu boleści, prosząc Matkę Słowa, abyśmy rozważali i umiłowali Słowo Boże w naszym codziennym życiu. Intencje i prośby można zapisać na kartce i wrzucać do skrzyni stojącej przed obrazem Jezusa Miłosiernego. Będzie sprawowana Msza św. zbiorowa   we wszystkich złożonych intencjach. Zapraszamy!

Mężczyzn należących do Róży św. Ojca Pio, odmawiających różaniec, prosimy o odbiór albumu o swoim św. Patronie. Albumy znajdują się na stoliku przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.

Dziękujemy wiernym zamieszkałym w Żukowie przy ul. Ceynowy za posługę sprzątania kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 830 zapraszamy wiernych z Żukowa, ul. Leśna.

Żukowo, dnia 19 lutego 2022 roku.                                       Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na Siódmą Niedzielę Zwykłą

PYTANIA SYNODALNE