Ogłoszenia duszpasterskie na 17 października 2021

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziękujemy wszystkim wiernym za wszelkie  ofiary materialne i duchowe, które przyczyniły się do powstania, wybudowania i Konsekracji naszego kościoła, którego Trzecią Rocznicę będziemy obchodzić w środę, 20 października.  Tego dnia w sposób szczególny zapraszamy do udziału we Mszy św. i nabożeństwie różańcowym.

Bóg zapłać za wszelkie dobro, wsparcie modlitewne i materialne.

Módlmy się o wygaśnięcie epidemii i błagajmy Wszechmogącego Boga za całą naszą wspólnotę, aby Pan nas chronił od wszelkiego niebezpieczeństwa i czuwał nad nami każdego dnia. Weźmy w dłonie  różaniec św. Zapraszamy w dni powszednie o godz. 1730,              a w niedzielę dziesiątka różańca po każdej Mszy św.

Pan Karol Turzyński zaprasza mężczyzn do utworzenia Róży męskiej Różańca świętego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt    z panem Karolem pod nr tel. 665 605 462

W kościołach obowiązuje nadal noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.

Dzisiejsza niedziela poświęcona jest w Kościele sprawom Misji i rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem ,,Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”.

Naszym darem na Misje może być wpłata na konto na cel wydania książki o Kibeho  w języku afrykańskim lub złożenie ofiary na ten cel przy zakupie książki o Kibeho w języku polskim. Książkę można nabyć w zakrystii. Koszt: 10 zł. lub więcej…. .

Bóg zapłać!

Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę na rzecz hospicjum stacjonarnego w Kartuzach. Bóg zapłać za złożone dary!

22 października, w piątek, wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.

Zdrowaśki jednorazowe lub całoroczne na godz. 730 i 900,  można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.                        Przypominamy, iż na zdrowaśki całoroczne podajemy tylko najbliższych zmarłych, do 4 osób.

We wtorek, 26 października o godz. 1900 zapraszamy na spotkanie do kościoła Rodziców kandydatów do Bierzmowania.

Przypominamy wszystkim zapisanym na pielgrzymkę do Warszawy i Lasek, że wyjazd jest w sobotę, 30 października o godz. 500        z parkingu przy kościele. Bliższe informacje – w zakrystii.

Koło Gospodyń Wiejskich w Żukowie serdecznie zaprasza panie w różnym wieku na spotkania, które odbywają się we wtorki i czwartki      o godz. 1000 w budynku Urzędu Gminy.

Dziękujemy parafianom zamieszkałym w Pępowie, ul. Kwiatowa za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę, na godz. 830 zapraszamy  do porządkowania naszej świątyni wiernych zamieszkałych w Pępowie ul. Szymanowskiego i Wieniawskiego, a w czwartek zapraszamy      na Adorację Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 16 października 2021 roku.                                       Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na XXIX Niedziele zwykłą

KIBEHO