Ogłoszenia duszpasterskie na 22 sierpnia 2021

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

W  niedziele sierpnia w naszym kościele parafialnym odbywa się  VI Międzynarodowy Koncert Muzyki OrganowejSerdecznie zapraszamy do kościoła o godzinie  1730

Dzisiaj, w naszym parafialnym sklepiku, w przerwach między Mszami świętymi można zakupić katechizmy do nauki religii i indeksy. Zapraszamy!

W środę, 25 sierpnia, przypada 106 rocznica Urodzin św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Zechciejmy tego dnia w sposób szczególny wyrazić naszą wdzięczność za tę wielką Orędowniczkę Bożego Miłosierdzia, poprzez udział we Mszy św. W każdy wtorek po Mszy św.  odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W czwartek, 26 sierpnia, będziemy przeżywać Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału we Mszy św. o 1700.

Za tydzień w niedzielę 29 sierpnia o godz. 1400 dodatkowa Msza św. częściowo w języku kaszubskim.  Po Mszy św. odbędzie się promocja książki o Biskupie Konstantym Dominiku połączona z filmem.

Przypominamy, iż wierni przebywający w kościele, zobowiązani są do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Komunii św. ze względu na bezpieczeństwo udzielamy najpierw na rękę, a następnie tym wiernym, którzy pragną przyjąć Komunię św. do ust.

Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy św. w zaprasza na wspólny różaniec.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Pępowie ul. Gdańska i Słoneczny Stok za sprzątnięcie kościoła. W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania  świątyni mieszkańców Pępowa, ul. Gdańska od Nr 82 do 132.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 21 sierpnia 2021 roku.           Ks. Czesław Las

Czytania z komentarzami na XXI Niedziele zwykłą