Ogłoszenia duszpasterskie na 08 sierpnia 2021

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

-w dni powszednie  w miesiącu  sierpniu – tylko o godz. 1700.

-w niedziele o godz. 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

W każdą niedziele sierpnia, w naszym kościele parafialnym, odbywać się będzie VI  Międzynarodowy Koncert Muzyki OrganowejZapraszamy bardzo serdecznie na Koncerty w każdą niedzielę sierpnia o godzinie 1730. Wstęp wolny! Podczas koncertów będziemy mieli wyjątkową możliwość obserwować  grę organistów (jednoczesna gra rąk i nóg) poprzez transmisję obrazu w prezbiterium. Zapraszamy!

W piątek, 13 sierpnia, w dniu objawień Matki Bożej Fatimskiej, zapraszamy na Nabożeństwo bezpośrednio po Mszy św. wieczornej o godzinie 1700, różaniec święty i procesja z figurą.

W przyszłą niedzielę – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwana również Świętem Matki Bożej Zielnej. W tę, jakże piękną, Maryjną Uroczystość, w naszych kościołach święcone są wianki ziół i kwiatów z pól i łąk. Msze św. jak w niedziele wakacyjne: o godz.  730, 900, 1030, 1200 i  1900.

W przyszłą niedzielę w naszej sąsiedniej parafii żukowskiej – odpust, suma o godz. 1130.

Za dwa tygodnie – w niedzielę, 22 sierpnia, w naszym parafialnym sklepiku, w przerwach między Mszami świętymi będzie można zakupić katechizmy do nauki religii i indeksy.

W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Franciszka Potrykus l. 63 z Małkowa, ul. Pałacowa. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Małkowie, ul. Pogodna, Brzozowa Dębowa i Zbożowa za sprzątnięcie kościoła. W sobotę do tej posługi  o godz. 830  zapraszamy mieszkańców Pępowa, ul. Gdańska od Nr 1 do 43 i Słoneczna.

Żukowo, dnia 7 sierpnia  2021 r.           Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na XIX Niedziele zwykłą