Ogłoszenia duszpasterskie na 01 sierpnia 2021

OSIEMNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

-w dni powszednie w miesiącu sierpniu tylko o godz. 17.00.

-w niedziele o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00.

W każdą niedziele sierpnia, w naszym kościele parafialnym, odbywać się będzie VI  Międzynarodowy Koncert Muzyki Organowej. Zapraszamy bardzo serdecznie na Koncerty w każdą niedzielę sierpnia o godzinie 17.30. Wstęp wolny! Podczas koncertów będziemy mieli wyjątkową możliwość obserwować  grę organistów (jednoczesna gra rąk i nóg) poprzez transmisję obrazu w prezbiterium. Zapraszamy!

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. odprawimy o 17.00 i 19.00. Od godz. 16.00 i od 18.30 okazja do spowiedzi św.

Chorych ks. Sylwester odwiedzi w najbliższy piątek, a ks. Proboszcz 14 sierpnia.

Przypominamy, iż wierni przebywający w kościele, zobowiązani są do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Komunii św. ze względu na bezpieczeństwo udzielamy najpierw na rękę, a następnie tym wiernym, którzy pragną przyjąć Komunie św. do ust.

Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy św. w  zaprasza na wspólny różaniec.

Pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę w pieszej pielgrzymce, pragną zanieść przed Tron Maryi również nasze intencje. Kto z wiernych pragnie powierzyć swoją intencję – prosimy o zapisanie jej na kartce i złożenie w skarbonie umieszczonej na stoliku przy prasie.

W budynku Urzędu Gminy w Żukowie można spisać się w ramach Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 2021. Prosimy o umawianie się  pod numerem telefonu: 601-723-705.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Małkowie ul. Parkowa i Żurawia. W sobotę na godz. 8.30 prosimy o posługę porządkowania  świątyni mieszkańców Małkowa, ul. Pogodna, Brzozowa Dębowa i Zbożowa.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Żukowo, dnia 31 lipca   2021 r.            Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na XVIII Niedziele zwykłą