Ogłoszenia duszpasterskie na 18 lipca 2021

SZESNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

W Przyszłą niedzielę, 25 lipca  przypada XXII rocznica ustanowienia naszej wspólnoty parafialnej pw. Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich na Msze święte, podczas których dziękować będziemy Panu Bogu za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w minionym czasie oraz pragniemy wypraszać wszelkie łaski dla fundatorów i budowniczych naszego kościoła – dla żyjących poprosimy o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych – o radość wieczną.

Po Mszy św. również, wspominając św. Krzysztofa, patrona kierowców, modlić się będziemy w intencji wszystkich kierowców i podróżujących oraz poświęcimy pojazdy mechaniczne.

Na dziedzińcu przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w każdą niedzielę lipca o godzinie 1600 – „Żukowskie Lato Muzyczne”.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

- w dni powszednie  w lipcu i sierpniu – tylko o godz. 1700.

- w niedziele, w  lipcu i sierpniu – o godz.: 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

Z radością informujemy, że 35 używanych i nowych telefonów, które zebraliśmy w naszej Parafii – dotarła do Afryki! Siostry Służki, które prowadzą Ośrodek Zdrowia w Kongo, w miejscowości BURHINYI – przekazały nasz dar pracownikom medycznym. Wszyscy bardzo serdecznie nam dziękują!

Relacje, zdjęcia i filmiki możemy zobaczyć na naszej stronie internetowej i facebooku. Kolejne telefony, alby komunijne, suknie ślubne, ubranka dla dzieci, jeszcze oczekują na możliwość wysyłki pocztą.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Małkowie ul. Słoneczna i Lipowa za sprzątnięcie kościoła. W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania naszej świątyni mieszkańców Małkowa ul. Zielona i Widokowa

W czwartek zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu

Żukowo, dnia 17 lipca  2021 r.                 Ks.  Czesław Las