Ogłoszenia duszpasterskie na 11 lipca 2021

PIĘTNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Trwają wakacje i urlopy. Wykorzystajmy ten piękny, letni czas dany nam przez Stwórcę na odpoczynek fizyczny i odnowę duchową. W każdą niedzielę – pamiętajmy o uczestnictwie we Mszy św.; każdego dnia – pamiętajmy o modlitwie.

Zapraszamy na Msze święte, które sprawujemy:

- w dni powszednie  w lipcu i sierpniu – tylko o godz. 1700.

- w niedziele, w  lipcu i sierpniu – o godz.: 730, 900, 1030, 1200 i 1900.

We wtorek wspominając objawienia NMP w Fatimie, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, Różaniec z procesją o godz. 1900.

16 lipca Kościół obchodzi wspomnienie obowiązkowe Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej. Karmelici świętowali  ten dzień już od XIV w. W całym Kościele czynimy to od wieku XVIII.

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na „Żukowskie lato Muzyczne” – Koncerty, które odbywać się będą na dziedzińcu kościoła Wniebowzięcia NMP w Żukowie – w każdą niedzielę lipca o godz. 1600.

W niedzielę, 18 lipca o godz. 400 z Parafii Wniebowzięcia NMP w Żukowie wyruszy piesza pielgrzymka do Sianowa. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie telefoniczne u organizatora pod nr tel.: 798 867 166.

Serdecznie dziękujemy parafianom zamieszkałym w Małkowie ul. Spokojna za sprzątnięcie kościoła. W sobotę na godz. 830 prosimy o posługę porządkowania naszej świątyni mieszkańców Małkowa ul. Słoneczna i Lipowa W czwartek zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Żukowo, dnia 10 lipca  2021 r.                 Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na XV Niedziele zwykłą