Ogłoszenia duszpasterskie na 13 czerwca 2021

JEDENASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj, 13 czerwca o godz. 1630, wspominając objawienia Matki Bożej Fatimskiej, zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na nabożeństwo Różańcowe połączone z procesją dookoła kościoła.

Przeżywamy czerwiec – miesiąc w sposób szczególny poświęcony czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych pragniemy wynagrodzić Bożemu Sercu za grzechy nasze i naszych bliźnich. Zapraszamy codziennie po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, podczas Mszy św. o godzinie 1200 Krąg wiernych czcicieli Matki Bożej z naszej wspólnoty podejmie obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej do swoich domów, aby przez wstawiennictwo Maryi wypraszać łaski dla siebie i całego Kościoła Powszechnego.

Powoli dobiega końca rok szkolny, dlatego przypominamy o obowiązku posiadania przez każdego ucznia INDEKSU KATECHIZACJI.  Dzisiaj w sklepiku można  je zakupić.

Dziękujemy wszystkim wiernym zaangażowanym w organizację procesji podczas Uroczystości Bożego Ciała i Oktawy paniom i panom od chorągwi i baldachimu, ministrantom i lektorom, dzieciom sypiącym kwiaty i ich  rodzicom oraz wszystkim wiernym. Bóg zapłać

Miłośnicy pszczelarstwa z okolic Kartuz pragną reaktywować koło pszczelarzy. Chętnych prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 798 867 166.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 5 ogłasza nabór  do szkoły i zaprasza do nauki w różnych zawodach. Termin składania dokumentów do 21 czerwca. Więcej informacji na stronie www.zsziozukowo.pl

Dziękujemy wiernym z Żukowa, ul. Jabłoniowa, Blok 9 i 9A za porządkowanie naszej świątyni. W sobotę na godz. 830 zapraszamy  mieszkańców Małkowa, ul Gdyńska.

W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józefa Sowińskiego l. 73 z Żukowa, ul. Witosa oraz śp. Stanisława Krause l. 62 z Żukowa, ul. Witosławy. Dobry Jezu…

Żukowo, dnia 12 czerwca 2021 r.            Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na XI Niedziele zwykłą