Ogłoszenia duszpasterskie na 06 czerwca 2021

DZIESIĄTA NIEDZIELA  ZWYKŁA

Przeżywamy miesiąc czerwiec – miesiąc w sposób szczególny poświęcony czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych pragniemy wynagrodzić Bożemu Sercu za grzechy nasze i naszych bliźnich. Zapraszamy codziennie po wieczornej Mszy św.

Zapraszamy wszystkich na Msze św. o godz. 1700 podczas oktawy Bożego Ciała, gdzie możemy wyznać naszą wiarę i oddać cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków, kwiatów i ziół. W czwartek Adoracji nie będzie.

Powoli dobiega końca rok szkolny, dlatego przypominamy o obowiązku posiadania przez każdego ucznia INDEKSU KATECHIZACJI. Za tydzień w sklepiku można będzie je nabyć.

W niedzielę, 13 czerwca po Mszy św. po  godz. 1530 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na nabożeństwo Różańcowe połączone z procesją dookoła kościoła.

W czasie wakacyjnym, w miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. sprawować będziemy w dni powszednie tylko o godzinie 1700, a w niedziele o godzinie 730, 900, 1030, 1200 i 1900. Nie będzie w niedzielę Mszy św. o godzinie 1530. Okazja do spowiedzi świętej codziennie pół godziny przed Mszą św.

Miłośnicy pszczelarstwa z okolic Kartuz pragną reaktywować koło pszczelarzy. Chętnych prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 798 867 166.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie przy  ul. Gdyńskiej 5 ogłasza nabór do szkoły i zaprasza do nauki w różnych zawodach. Termin składania dokumentów do 21 czerwca. Więcej informacji na stronie www.zsziozukowo.pl

Dziękujemy wiernym z Żukowa, ul. Jabłoniowa, Blok 7 i 7A za porządkowanie naszej świątyni. W sobotę na godz. 830 zapraszamy  mieszkańców Żukowa, ul. Jabłoniowa, Blok 9 i 9A.

Żukowo, dnia 5 czerwca 2021 r.             Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na X Niedziele zwykłą