Ogłoszenia duszpasterskie na 31 stycznia 2021

CZWARTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 1400 dodatkowa Msza św. częściowo w języku kaszubskim. Zapraszamy!

Od lutego Msze św. w dni powszednie sprawować będziemy o godz. 800 i 1700. Natomiast biuro parafialne czynne od wtorku do soboty w godzinach od 1745 do 1830.

We wtorek, 2 lutego, obchodzimy Święto Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia będziemy sprawować Msze św. o 800, 900 i 1700. Mszę świętą o godz. 1700 będziemy transmitować. Na Mszach św. poświęcenie świec, gromnicy.

Drugiego lutego obchodzimy także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Drugiego lutego, w Tradycji kończy się okres Bożego Narodzenia. Pragniemy więc uroczyście pożegnać żłobek i podziękować Panu Bogu za tajemnicę Wcielenia.

W tygodniu pierwszy piątek. Dodatkowa Msza św. o godzinie 1900. Od godziny 1600 i od godz. 1830 okazja do spowiedzi świętej. Między Mszami wieczorem Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Po Mszy św. o godz. 1900, w piątek zapraszamy do kościoła wszystkie dziewczęta przygotowujące się do sakramentu bierzmowania, celem uzupełnienia wszystkich dokumentów oraz podania harmonogramu pracy na najbliższy czas. Natomiast młodzież męską, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy 12 lutego, w piątek, o godzinie 1900, na spotkanie do kościoła. Prosimy o dostarczenie metryk chrztu św. jeżeli chrzest św. był udzielony poza parafią  Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w I piątek, a ks. Sylwester w I sobotę.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wiernym, którzy uczestniczyli o godz. 1800  w miesiącu styczniu we Mszy św. tzw. - kolędowej. Dziękujemy za życzenia i słodkości. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dziękujemy wiernym zamieszkałym w Żukowie przy ulicy Orzeszkowej za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę, na godz. 900 zapraszamy wiernych zamieszkałych w Żukowie, przy ulicy Heweliusza, Sobieskiego i Księżycowej. W czwartek  Adoracja Najświętszego Sakramentu od  1730 do 1830.

W czwartek odbył się pogrzeb śp. Romualdy Raubo l. 85 z Pępowa, ul. Kwiatowa. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Żukowo, dnia 30 stycznia  2021 roku.              Ks.  Czesław  Las

Czytania z komentarzami na Czwartą Niedziele Zwykłą